KONST / Litografier / Litografi 10132295
nr 1013 2295
Litografi
Gamla Polishuset, Kronoberg, Kungsholmen, signerad, 9/250, motivet: 54x31
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 januari 2016
kl 18:55:51
15/1 00:21:38
18 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm